FAQ

Pro všechny výrobce staveních komponentů od základních konstrukčních prvků jako jsou cihly nebo tvárnice až po vybavení jako např. umyvadlo, světlo nebo kotel.

 

 

V ČR je nejrozšířenějším 3D architektonickým softwarem Revit (Autodesk) a druhý nejvýznamnější je Archicad (Nemetschek).
Pokud máte knihovny pro tyto dva softwary, bezpečně pokrýváte většinu trhu.

 

 

Ne nejsou. Najdete sice mnoho rádoby převodníků, ale při převádění se ztratí mnoho dat a s objekty už většinou ani nelze nijak dál pracovat. Při rychlosti s jakou se dnes software vyvíjí se občas může vyskytnout problém i při použití jiné verze stejného programu.

 

 

Jednoduše proto, že se jim BIMobjekty hodí. Poskytují jim technologická řešení, šetří jim čas a seznamují jes novou značkou.

Je jich stále málo, takže se ovětšině z nich ví. Dříve nebo později bude BIM knihovna standardem pro každéhovýrobce, zatím ale stále ještě existují odvětví, kde není k dispozici nickonkrétního, pouze obecné knihovny. Proto je tento způsob marketingu neobyčejněefektivní. V některých oborech existuje dokonce zdokumentovatelný posun napozici lídra v oboru v souvislosti
s rozšířením BIM knihoven.

Export ne, je potřeba vyrobitkaždou jazykovou verzi. Standardně pro klienty vytváříme knihovny v anglickém aněmeckém jazyce, lze je ale vyrobit i v azbuce nebo třeba v japonštině.

Množství vlastností u prvku je dáno jednak samotným objektem a jednak možnostmi softwaru. K nejběžnějším vlastnostem kromě rozměrů patří také materiál, barva, struktura, název výrobce, typové označení, katalogové označení, světelné vlastnosti, tepelné vlastnosti, kontakt na výrobce a hlavně variabilita detailů.

 

 

Ke zpracování knihovny potřebujeme kompletní technickou dokumentaci, která bude obsahovat zejména rozměry a další definice tvarů, název a typ, popis variant. Další věci si definujeme během objednávky.

 

 

Umístíme je do veřejných knihoven, dáme o nich vědět na architektonických fórech, obešleme vlastní databázi a také v některých případech oslovíme legální uživatele prostřednictvím distributora příslušného softwaru.

Vyberte o jaké služby se zajímáte
Tvorba a distribuce BIM knihovních prvků
Výroba profesionálních filmových animací
Profesionální webové prezentace
Marketingová filmová a videoprodukce
Strategie kampaní na sociálních sítích
High-End fotografie architektury
Vizuální komunikace stavebních referencí
Produkce firemních eventů na klíč
Vaše jméno *
Email *
Vhodné datum
Vhodný čas
Poznámka
Souhlas s GDPR *

Odesláním souhlasíte s GDPR

KOntakt

p. Filip Kolací

HOTLINE: +420 737 090 172 

produkce@knihovniprvky.cz
knihovniprvky.cz