co je to reference kontakt
O NÁS
Jsme relativně malá firma ve stádiu rozvoje, která má vazby na celou řadu partnerských společností a dodavatelů. Právě to nám umožňuje nabídnout vám komplexní služby v oblasti marketingu, nejen v návaznosti na výrobu knihovních prvků. Preferujeme výrobu knihovních prvků pro program ArchiCAD a v souvislosti s programem ArchiCAD také nabízíme nejvíce doplňkových služeb. Umíme Vás ale doporučit na výrobce knihoven do ostatních programů jako další náskok před konkurencí. Např. kombinací ArchiCAD a AutoCAD obsáhnete knihovními prvky více než 80 % potencionálních uživatelů. Za zmínku možná stojí i Nemetschek, Arcon či 3D max..

Naší další výraznou doménou je web design a výroba vysoce profesionálních internetových prezentací. Více informací naleznete na našich stránkách www.zeroseventyone.com .

Vyrobíme pro Vás také filmové či flashové animace, které poslouží jako pomocný nástroj demonstrující použití vašich výrobků, které jsou pro zákazníka přesným návodem. Zajistíme pro Vás také filmové zpracování Vašich technologických postupů, dokument o vaší firmě i reklamu na vaše produkty.

video ukázky zde...

Jako navazující služby pro vás můžeme vyrobit široké spektrum obalových a reklamních materiálů. Od letáků přes krabičky na vaše CD až po obsáhlé katalogy, včetně profesionálního fotografování, scanování, vazby, designu a tiskové produkce.

© Copyright 1998 - 2009 - knihovniprvky.cz. Všechna práva vyhrazena.